Hayaller Dünyasına Açılan Kapı
TÜRK HALK OYUNLARI KONUSUNDAKİ 30 YILLIK BİLGİ VE TECRÜBEMİZLE KOSTÜM İMALATINDA HİZMETİNİZDEYİZ

Kısaca Barez Kostüm ?

Kısaca Biz

Barez Kostüm ; Tüm yörelere ait Halk Oyunları Kostümleri ile her türlü organizasyonlarınız için Gösteri ve Animasyon Kostümlerini rahatlıkla bulabileceğiniz, Animatör temin edebileceğiniz, Show Room’umuzda kostümlerimizi her an görüp satın alma veya kiralama imkanlarından faydalanabileceğiniz bir adrestir.

Tasarımlar Atölyemizde Canlanıyor

Tasarım Önemlidir!

Tüm tasarımları kendi atölyesinde hayata geçiren Barez Kostüm; hayal dünyanıza sınırsız bir pencere açarak, sizlere de hayallerinizdeki tasarımlarınızı gerçekleştirebilme özgürlüğü sunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda siparişleriniz yurtiçi ve yurtdışı adreslerinize en kısa sürede gönderilir.Yöresel kostümlerin otantikliğini, Animasyon ve Gösteri Kostümlerinde hayallerinizi, kısaca KOSTÜM de KALİTE’yi yakalamaksa amacınız doğru adrestesiniz.

Author Photo
Author Signature

Kurucudan Mesaj

30 yıllık deneyimle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyorum. 1973’te başlayan (folklor) halk oyunları yaşantım, 1980 yılında folklor kurumuna (T.F.K) başlamamla bilimsel platforma taşınmış oldu.Folklor Kurumunda Türk Halk Oyunları Eğitimciliği,Yönetim Kurulu Üyeliği, Halk Oyunları Grubu Teknik Başkanlığı v.b görevlerde bulundum.Eminönü Belediyesiyle birlikte düzenlediğimiz Uluslararası Sultanahmet Festivalinde ve son yıllarda festival olgusunu zirveye taşıyan Büyükçekmece Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nde idareci olarak görev yaptım.

Yoğun geçen 30 sene içerisinde öğretici olarak görev yaptığım kurum ve kuruluşlara örnek verecek olursak; İstanbul Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Fatih H.E.M ,Bayrampaşa H.E.M,Güngören H.M.E,Bakırköy H.E.M, İst.Öğretmen Halk Oyunları Topluluğu (İst.İl.Milli Eğit.Müd.), Galatasaray Lisesi,Tuna Lisesi,Bakırköy T.M.L. ,Bezm-i Alem Sağlık Meslek Lisesi, Kızılay Özel Sağlık Meslek Lisesi, Fetihtepe İ.Ö.O,Haluk Ündeğer İ.Ö.O,Çapa Atatürk İ.Ö.O Aksaray Mahmudiye Etüd ve Beslenme İ.Ö.O, Samatya S.S.K,Gündüz Bakımevi ve Kreşi v.b çeşitli derneklerdir. Halen eğitmen olarak devam etmekteyim. Türkiye Halk Oyunları Federasyonunda Ulusal Hakem olarak görev yapmaktayım.

İŞTE! Bu 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimle siz değerli dost ve müşterilerime hizmet vermekten gurur duyuyorum.

Biz Kimiz ?

Barez Kostüm ; Tüm yörelere ait Halk Oyunları Kostümleri ile her türlü organizasyonlarınız için Gösteri ve Animasyon Kostümlerini rahatlıkla bulabileceğiniz, Animatör temin edebileceğiniz, Show Room'umuzda kostümlerimizi her an görüp satın alma veya kiralama imkanlarından faydalanabileceğiniz bir adrestir.

SEÇİM SİZİN

İSTERSENİZ KİRALAYIN
Tüm Özel Günlerinizde ve Gösterilerinizde Ürünlerimizi İsterseniz Kiralayabilirsiniz.

İSTERSENİZ SATIN ALIN
Online Alışveriş Sitemiz Olan www.KostumMarketi.com 'dan Seçiminizi Yapabilirsiniz.

İLETİŞİM

© 2003-2016 - Tüm Hakları Saklıdır. - Kiralık Kostüm - Bakırköy Kostüm - Çocuk Kostümü - Kostüm - İçerik - Sitemap - Ping